Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 15 листопада

Чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради відбулося 15 листопада. Більше 40 питань стояли на порядку денному. По них прийняті відповідні рішення.

Зокрема, члени виконкому розглянули і затвердили план проведення міських заходів, присвячених Дню пам’яті жертв голодоморів. 26 листопада о 10:00 за участю керівництва міста та громадськостівідбудеться покладання вінків та запалення свічок біля каплиці «Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні». Цього ж дня проводитиметься акція «Скорбота», на території міста будуть приспущені Державні Прапори, обмежено проведення розважальних заходів, до міських програм радіо і телебачення буде внесено відповідні зміни. У листопаді у міських загальноосвітніх, позашкільних, вищих навчальних закладах відбудуться тематичні класні години, бесіди. До Дня пам’яті жертв голодоморів у міських бібліотеках будуть проведені книжкові виставки.

На засіданні було затверджено низку міських заходів, присвячених Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 14 грудня о 17:00 у Міському Палаці культури відбудуться урочистості з нагоди цієї дати. А у грудні в навчальних закладах міста проводитимуться «уроки мужності» за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС, у міських бібліотеках проходитимуть тематичні заходи.

Крім цього, було прийнято рішення про проведення міських заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування, що відзначається 7 грудня.

Керуючись чинним законодавством та з метою удосконалення роботи і координації діяльності виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, виконком затвердив регламент їх роботи. Зокрема, цей Регламент регулює організаційні та процедурні питання діяльності виконавчих органів міськради і є нормативним актом, в якому, згідно з діючим законодавством, закріплені принципи та порядок їх діяльності.

Також члени виконкому прийняли рішення провести приписку до призовної дільниці у 2012 році юнаків 1995 року народження. Строк роботи комісії з питань приписки установлено з 09 січня 2012р. по 30 березня 2012 р.

Одне з питань стосувалося підсумків відбору кандидатів до військово-навчальних закладів з числа цивільної молоді у 2011 році та задачі на 2012 рік. Виконком прийняв рішення вважати задовільними підсумки відбору кандидатів до військово-навчальних закладів на 2011 рік. План на 2012 рік члени виконкому прийняли до відома. Затверджено комісію з відбору кандидатів до військових навчальних закладів. Голова комісії - перший заступник міського голови Сергій Дядик.

Серед інших були розглянуті і затверджені рішення стосовно захисту прав малолітніх, оформлення права власності та встановлення режиму роботидеякихоб’єктів, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках, тощо.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта