Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Громадянське суспільство України потребує європейського законодавства

Політичних перешкод для ухвалення нового закону про громадські організації немає. Таким є висновок експертної дискусії за участю народних депутатів України, представників Адміністрації Президента, експертів провідних аналітичних центрів, яка відбулася в Києві з ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Виконавчий директор Мережі центрів європейського права Олександр Вінніков наголосив, що ухвалення нового закону потрібне, оскільки чинне законодавство України не відповідає стандартам Ради Європи. За словами експерта, найбільша розбіжність із європейськими стандартами в чинному законодавстві – це можливість громадських організацій захищати права й інтереси тільки своїх членів. Крім того, чинне законодавство обмежує сферу діяльності неурядових організацій за територіальною ознакою. На усунення цих та інших розбіжностей із європейськими стандартами і спрямовано проект закону “Про громадські організації” (№7262-1), який Верховна Рада ухвалила в першому читанні.

Значних політичних розбіжностей у процесі роботи над законопроектом немає, зазначив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко. “У підготовці проекту закону “Про громадські організації” складні фахові дискусії ведуться радше навколо юридично-технічних і термінологічних застережень, які висловлюють учасники робочої групи”, –зазначив він.

Народний депутат України Юрій Ключковський підтримав ідею замінити керівника робочої групи, яка працює над законопроектом у Комітеті Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Для цього незалежні експерти, дотичні до розробки законопроекту, та громадські організації, які опікуються його європейською якістю, мають спрямувати до Верховної Ради відповідне звернення. Таке звернення, як запевнив керівник програм Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба, буде спрямовано вже цього тижня.

Заступник керівника Головного управління конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Володимир Кулик відзначив, що сьогодні є політична воля щодо оперативного ухвалення законопроекту. Він також підкреслив потребу залучити додаткових експертів і представників зацікавлених громадських організацій до складу робочої групи, яка опрацьовує текст майбутнього закону.

Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький зазначив: “Враховуючи стратегічне значення законопроекту для розвитку громадянського суспільства в Україні, фонд підтримуватиме ефективну діяльність робочої групи. Провідні експерти в цій сфері, без сумніву, матимуть можливість висловити свою фахову позицію в ході доопрацювання законопроекту”.

Станіслав Лячинський, Міжнародний фонд “Відродження”

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта