Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Прийняття нової редакції Митного Кодексу: основні аспекти, переваги для суб'єктів ЗЕД

9 листопада начальник Луганської митниці Сергій Миколайович Попазогло провів прес-конференцію для представників ЗМІ на тему: «Прийняття нової редакції Митного Кодексу: основні аспекти, переваги для суб'єктів ЗЕД». Про це повідомляє прес-служба Луганскої митниці.

В ході прес-конференції начальник митниці повідомив присутніх, що 3 листопада 2011 року Верховною Радою України був прийнятий Закон України "Про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів України".

Сергій Миколайович відмітив, що прийняття нового Митного кодексу позитивно вплине не тільки на зовнішню торгівлю, але й на економічну ситуацію в Україні в цілому, внаслідок чого активізується зовнішньоекономічна діяльність і збільшиться товарообіг, а відповідно, збільшаться надходження до державного бюджету.

Начальник митниці зауважив, що основною метою запровадження нового Митного кодексу є приведення Українського митного законодавства України у відповідність до норм Міжнародної Конвенції "Про спрощення та гармонізацію митних процедур", підвищення рівня ефективності протидії митним правопорушенням, посилення ролі пост-аудиту.

Сергій Миколайович наголосив, що новий Митний кодекс надає суб'єкту зовнішньоекономічної діяльності право здійснювати митне оформлення товарів у будь-якому митному органі, в той час як до сьогодні оформлення здійснюється за місцем державної реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності або через процедуру погодження зміни місця митного оформлення.

Крім того начальником митниці були висвітлені питання щодо підвищення норм безмитного ввезення товарів для фізичних осіб, стосовно часових нормативів митного оформлення, а також відносно вичерпного переліку документів, що повинні будуть подаватися митному органу для здійснення митного оформлення товарів.

Окрема увага була приділена питанням аналізу ризиків та пост-аудит контролю, які значно прискорять процес здійснення митних процедур, а також допоможуть підвищити ефективність митного контролю, що дозволить уникнути безпідставних втручань митників в експортно-імпортні операції підприємців.

Наприкінці прес-конференції начальник митниці підсумував, що новий Митний кодекс не передбачає суттєве спрощення всіх митних процедур, декриміналізує товарну контрабанду, допоможе здійснювати врегулювання питань порушень митних правил «за принципом компромісу».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта