Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Семінар з доступу до інформації відбувся у Попасній

Семінар на тему «Впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» відбувся сьогодні у Попасній. Учасниками були працівники відділів і управлінь райдержадміністрації, активісти об’єднань громадян, усього – 23 особи.

На семінарі розглянуті зміни, які зазначеним законом внесені у практику надання публічної інформації громадянам. У тому числі стосовно обов’язковості оприлюднення актів індивідуальної дії та надання інформації незалежно від того, чи стосується вона запитувача, персоналізації відповідальності за ненадання інформації чи несвоєчасне її надання, нове значення терміну «конфіденційна інформація» тощо.

Обговорені деякі дискусійні питання щодо впровадження закону, такі як термін оприлюднення проектів рішень, використання конфіденційної інформації, яку надають підприємства, оплата витрат на копіювання документів, інформація, яка відноситься до службової тощо. Семінар проведено Луганським обласним відділенням ВГО «Комітет виборців України» за підтримки управління внутрішньої політики Луганської облдержадміністрації.

Прес-служба ЛОВ КВУ

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта