Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На засіданні виконкому 8 листопада

На черговому засіданні виконкому Сєвєродонецької міської ради, яке проходило 8 листопада, обговорювалося більше 30 питань. По всіх було прийнято відповідні рішення.

Зокрема, затверджено план міських заходів, присвячених Дню української писемності та мови. Так, у листопаді у міських бібліотеках, у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів міста проводитимуться книжкові виставки, вікторини та тематичні бесіди: «З історії писемності України», «Рідне слово мені любо!», «Слово до слова – складається мова!».

Члени виконкому затвердили і план проведення міських заходів, присвячених Дню Свободи. 22 листопада у міських бібліотеках відбудуться книжкові виставки, вікторини та тематичні бесіди. У листопаді у загальноосвітніх навчальних закладах міста будуть проведені класні години, тематичні уроки, конференції.

На засіданні була також затверджена низка міських заходів, присвячених Міжнародному Дню інвалідів. У листопаді-грудні у міських бібліотеках відбудуться книжкові виставки. У навчально-виховних закладах міста у грудні проводитимуться «уроки доброти» на тему «Дивіться на нас, як на рівних». 1 грудня об 11:00 у міському товаристві інвалідів «Надія» відбудуться урочисті заходи та святкова програма.

Серед іншого члени виконкому розглянули і затвердили Положення про міську комісію з безпеки дорожнього руху; прийняли рішення про надання житлових приміщень у новому будинку № 8 у кварталі МЖК «Мрія». Цим рішенням передбачається надання городянам ордерів на 5 двокімнатних і 10 трикімнатних квартир у цьому будинку.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта