Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

«Демократія участі»

Саме так називається проект, у рамках якого бізнес-клуб «Європейський вибір» запросив на засідання фокус-групи представників влади, бізнесу, ЗМІ, закладів культури, політичних партій та громадських організацій, викладачів та студентів ВНЗ.

Обговорювалися три питання. Бачення мешканцями Сєвєродонецька перспектив інтеграції України до Європейського союзу та повнота і якість інформації щодо євроінтеграційних процесів. Оцінка рівня громадської активності сєвєродончан як елемент наближення до європейських стандартів залучення громадськості до вироблення та реалізації політики на прикладі діяльності громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. І третє – цілком конкретне питання, яке сьогодні хвилює значну частину городян, – доля залізничного потягу №118/119 Хмельницький – Дебальцево – Хмельницький (прямує через Лисичанськ до Києва), який планують відмінити з 2012 р.

Представники бізнес-клубу «Європейський вибір» підготували учасникам заходу презентацію, що висвітлила ключові аспекти проекту «Демократія участі», який реалізується в Луганській області за фінансової підтримки Національного фонду демократії (NED).

Керуюча бізнес-клубом Галина Лук’янівна Трякіна розповіла про досвід європейських країн, де саме громада вирішує напрямки та пріоритети розвитку населеного пункту; громада визначає, куди спрямувати зароблені нею кошти, як жити та розвиватися завтра. Жваву дискусію викликали питання Галини Лук’янівни до аудиторії: чи достатньо поінформоване населення про Європейський Союз, його політичну систему, стан розвитку суспільства, рівень життя громадян.

Про діяльність громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді розповіла її голова В.В. Попсуй. Віра Володимирівна повідомила присутніх про склад громадської ради, до якої увійшли представники 30 інститутів громадянського суспільства. А також розповіла, що вже розроблені та затверджені документи, які регламентують діяльність громадської ради, визначені пріоритети діяльності, сформовані комісії та робочі групи. Одне з головних питань, яким переймається громадська рада, – розробка Статуту територіальної громади міста Сєвєродонецька. Даний документ, крім іншого, буде регулювати порядок проведення в місті громадських слухань, оскільки дуже важливо проводити громадські слухання з актуальних питань розвитку міста.

Реальний шанс виявити свою активну позицію у сєвєродончан є через залучення до спільної кампанії щодо збереження потягу №118/119 Хмельницький – Дебальцево – Хмельницький, який є вкрай важливим для всіх мешканців нашого регіону: треба відстояти «наш» потяг, не можна лишати городян цієї зручності. Контактна інформація з питань залучення до кампанії:gromada@sdtcom.lg.ua, телефон 050-475-54-74.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта