Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради

Чергове засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради, що відбулося першого листопада, розпочалося з урочистостей. З нагоди Дня працівників соціальної сфери (цього року він відзначатиметься шостого листопада) Почесними грамотами виконавчого комітету міський голова Валентин Казаков нагородив фахівців управління праці та соціального захисту населення: начальника відділу з прийому заяв та документів Людмилу Смалій та начальника відділу з опрацювання заяв та прийняття рішень Наталію Василенко.

На порядку денному розглядалося більше 30 питань. Члени виконкому прийняли до відома інформацію про стан заборгованості з виплати заробітної плати за 9 місяців 2011 року по Сєвєродонецьку. Так, станом на перше жовтня заборгованість з виплати зарплатні мають 28 підприємств міста. Сума боргу – 7,5 млн. грн.

Основною складовою частиною місцевих бюджетів є податок з доходів фізичних осіб – 70,9 %. Проведений аналіз надходжень цього податку, за даними фінансового управління у м. Сєвєродонецьку, показав, що за 9 місяців 2011 року фактично надійшло 87,9 млн. грн., що складає 110,8% від запланованої суми податку. Це обумовлено, насамперед, зростанням на 22%, порівняно з початком року, середньомісячної зарплатні. Цю та іншу інформацію про роботу комісії щодо забезпечення своєчасності і повноти сплати податків до бюджетів всіх рівнів, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, соціальних виплат та з питань банкрутства за 9 місяців 2011 року, виконком міської ради розглянув і прийняв до відома.

На засіданні розглядалося питання про стан військового обліку та бронювання кадрів на підприємствах усіх форм власності. У цілому стан задовільний. Зокрема, визначено кращі підприємства з ведення військового обліку та бронювання. Це - ПрАТ «Сєвєродонецьке Об’єднання «Азот», ДП «Центральний ринок», ПрАТ «Сєвєродонецький завод будівельної кераміки».

Ще одне з рішень, яке прийняли члени виконкому, стосувалося надання дозволу КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» бути орендодавцем частин виробничих площ центральних теплових пунктів 7, 8, 9.

Прес-служба Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта