Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На черговому засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення

На черговому засіданні міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, що проходило 24 жовтня, розглядалися 4 питання, повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міськради. Головуючим засідання був заступник міського голови Володимир Кравченко.

Першим доповів начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань України у м. Сєвєродонецьку Олег Батуров. Він зазначив, що за 9 місяців 2011 року на підприємствах, установах і організаціях міста зареєстровано 23 нещасних випадки на виробництві. При них постраждали 25 осіб, у тому числі 2 людини померли на виробництві, ще 2 нещасних випадки виявилися смертельними. Зафіксовано також один груповий нещасний випадок.

Рівень загального виробничого травматизму за 9 місяців 2011 року у порівнянні з цим же періодом минулого року збільшився на 7 випадків. На 2 випадки виріс загальний смертельний травматизм.

Розглянувши інформацію начальника відділення Фонду СНВ, з метою покращення стану охорони праці, запобігання нещасним випадкам виробничого травматизму на підприємствах і профзахворюванням, Рада вирішила рекомендувати суб’єктам господарювання своєчасно та якісно проводити розслідування нещасних випадків на виробництві, постійно аналізувати стан охорони праці та виробничого травматизму на підприємствах, інформувати працівників про його причини та наслідки, виконувати заходи з недопущення подібних нещасних випадків. Постійно приділяти увагу якості та своєчасного проходження обов’язкових медичних оглядів працівників певних категорій. Своєчасно проводити огляди та випробування технічного стану обладнання підприємств на його відповідність вимогам діючих нормативно-правових актів. Постійно контролювати стан безпеки і умови праці на підприємствах, а також застосування працівниками засобів індивідуального та колективного захисту. Підвищити відповідальність посадових осіб та працівників за виконання ними посадових та професійних обов’язків, викладених у положеннях про систему управління охорони праці, у посадових та робочих інструкціях.

Також заслухали інженерів з охорони праці ПрАТ «СНПО «Імпульс», Сєвєродонецького управління з експлуатації газового господарства, ВАТ «Машремприбор», ВАТ «Вісла». Вони доповіли, що всі недоліки, які виявлені під час перевірки підприємств міста територіальним управлінням Держмістпромнагляду у Луганській області, було усунено. Крім тих, де потрібне додаткове фінансування.

Про безпечну експлуатацію ліфтів звітували інженери з охорони праці житлосервісів «Промінь» і «Злагода».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта