Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

25 жовтня відбулось чергове засідання виконкому

25 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міськради.

Порядок денний містив більше 40 питань. Зокрема, були розглянуті і затверджені рішення стосовно встановлення режиму роботита оформлення права власності деякихоб’єктів, захисту прав малолітніх, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках, тощо.

Одне з рішень стосувалося встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які обслуговує ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920». Керуючись чинним законодавством і розглянувши результати господарсько-економічної діяльності підприємства, виконком міської ради прийняв рішення встановити з 1 листопада 2011 року тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №1, №2, №5, №102/12, №110 у розмірі 2,00 грн. за разовий проїзд одного пасажира.

Члени виконкому також прийняли рішення про нагородження Почесними грамотами виконкому інвалідів війни Михайла Суржан та Андрія Іванова «за мужність і героїзм, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, активну участь у роботі Сєвєродонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів та з нагоди 25-річчя від дня її створення.»

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта