Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання міської Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

20 жовтня відбулося чергове засідання міської Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. Цей захід був присвячений одразу кільком акутальним проблемам сучасності. Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міської ради.

Перше питання, що обговорювалося, стосувалося торгівлі людьми. Заступник міського голови Сергій Терьошин зазначив, що ця проблема наразі гостро стоїть перед Україною та світовою спільнотою. А поширенню цього явища сприяють такі чинники, як трудова міграція, зростання безробіття серед жінок, збільшення доступу до мережі Інтернет (де безконтрольно пропонуються різні вакансії).

Члени Координаційної ради повідомили, що інформаційно-просвітницька робота серед різних верств населення проводиться регулярно. У різноманітній друкованій продукції, що розповсюджується, у ЗМІ, документальних фільмах наочно демонструються засоби і методи, котрими користуються торговці людьми.

Розглядали члени Координаційної ради питання про проведення профорієнтаційної роботи у Сєвєродонецьку. Сьогодні головне, підкреслив Сергій Терьошин, допомогти учням обрати професію за здібностями, нахилами та відповідно до ринку праці. А також, щоб майбутні спеціалісти залишалися працювати в Україні.

Ще одне питання стосувалося соціального захисту дітей.

По закінченні засідання Координаційної ради фахівці вирішили продовжувати підвищувати рівень інформованості населення з питань протидії торгівлі людьми та працевлаштування за кордоном. Сприяти розміщенню відповідної соціальної реклами у ЗМІ, створенню тематичних телепередач. Здійснювати заходи щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей. Проводити міську акцію «16 днів проти насильства».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта