Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Відбірковий тур фестивалю творчості "Восток-Схід-West"

З метою підтримки та допомоги в реалізації програм, які направлені на соціальну адаптацію дітей та молоді з інвалідністю, на території Кремінської обласної спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату 11 жовтня 2011 року відбувся відбірковий тур Фестивалю творчості дітей, підлітків та молоді з обмеженими можливостями «Восток-Схід-West», організаторами якого є Луганська обласна молодіжна громадська організація інвалідів «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу-Схід». Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міської ради.

Від нашого міста виступила учасниця, член клубу «Ти не один», який працює на базі Сєвєродонецького міського Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Зубєніна Юлія.

Вона розчулила всіх присутніх гостей проникливим вокальним виконанням ліричної пісні, за яку отримала пам’ятні призи та Диплом Лауреату Луганського обласного фестивалю творчості дітей та молоді з проблемами здоров`я.

Ця подія стала для дівчини справжнім святом, можливістю показати свої можливості, талант, виступити перед великою аудиторією та здійснити заповітну мрію.

Щиро дякуємо за сприяння в організації виступу головному спеціалісту відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Поповій С.М., директору Сєвєродонецького професійного ліцею Харьківському В.А. та студентам-перукарям , власниці весільного салону «Принцеса» Івановій А.А.

Бажаємо Юлії подальших творчих успіхів, натхнення та збільшення духовного потенціалу. А усім талановитим хлопцям та дівчатам - повірити у себе та не соромитися демонструвати свої здібності!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта