Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Оголошено відбір учасників бюджетної ради

ОГОЛОШЕНО ВІДБІР УЧАСНИКІВ «БЮДЖЕТНОЇ РАДИ»

В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ПРОЗОРИЙ БЮДЖЕТ СЄВЄРОДОНЕЦЬКА»

Бюджет міста є одним з найважливіших фінансових рішень, які приймає місцева влада та які стосуються потреб міста та його жителів. Всі громадяни мають інтерес до фінансової політики міста, оскільки мова йде про використання надходжень з податків, які вони сплатили, і, що важливіше, ці рішення вплинуть на їх повсякденне життя.

Сєвєродонецька агенція розвитку громади реалізує проект «Прозорий бюджет Сєвєродонецька», який спрямовано на забезпечення участі громадськості у бюджетному процесі міста Сєвєродонецьк, підвищення прозорості формування бюджету та ефективності використання бюджетних коштів.

Реалізація проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька» стала можливою завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.

В період з 15 по 25 жовтня 2011 року формується склад «Бюджетної ради» - експертної групи, яка буде створена в межах компетенції Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. Мета діяльності «Бюджетної ради» ‐ забезпечення участі громадськості в процесі формування бюджету міста, здійснення контролю за розподілом бюджетних коштів та ефективністю їх використання в рамках забезпечення стабільного соціально‐економічного розвитку м. Сєвєродонецьк. Бюджетна рада планує здійснювати свою діяльність на засадах об’єктивності і неупередженості, відкритості та прозорості, добровільності та професіоналізму, законності і гласності та активної співпраці із засобами масової інформації.

Для забезпечення ефективної діяльності «Бюджетної ради» планується відібрати 15 активних жителів міста, які виявлять бажання приймати учать у формуванні місцевого бюджету та матимуть можливість пройти відповідне навчання в рамках проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька» в листопаді 2011 року.

Відбір потенційних членів «Бюджетної ради» буде здійснено на основі аналізу мотиваційних листів, які слід надсилати до 18.00 25 жовтня 2011 року на адресу gromada@sdtcom.lg.ua. Формат мотиваційного листа – вільний, його максимальний обсяг - 500 слів. В мотиваційному листі треба викласти власне бачення участі громадськості міста Сєвєродонецьк в бюджетному процесі.До листа потрібно надати контактну інформацію потенційного члена «Бюджетної ради».

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись за наступними контактами:

Олена Ніжельська,
менеджер МГО «Сєвєродонецька агенція розвитку громади»
координатор проекту «Прозорий бюджет Сєвєродонецька»
0997562346 (МТС), 096576721 (Київстар)

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд
Дешевые обеденные группы узнать больше.

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта