Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Чергове засідання виконкому

25 питань стояли 18 жовтня на порядку денному чергового засіданя виконкому Сєвєродонецької міської ради. По всіх було затвердженовідповідні рішення, повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міьсокї ради.

Так, на цьому засіданні виконком затвердив новий склад міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Комітет очолює заступник міського голови Сергій Терьошин.

Серед інших були розглянуті і затверджені рішення стосовно оформлення права власності та встановлення режиму роботидеякихоб’єктів, захисту прав малолітніх, надання дозволів житлосервісам на перепланування кімнат у гуртожитках та надання житлової площі у гуртожитках згідно з чергою, тощо.

З метою врегулювання питання підготовки містобудівних розрахунків для отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки члени виконкому затвердили вимоги до містобудівного розрахунку параметрів забудови земельної ділянки. Зокрема, цей розрахунок має містити пояснювальну записку; схему генплану розміщення об’єкта містобудування з нанесеними обмеженнями; а також ескіз намірів забудови земельної ділянки, котрий має містити, у тому числі, генплан з елементами благоустрою земельної ділянки та організацію під’їздів до будинків і споруд.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта