Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

До 20-річчя заснування Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України

Реальною ознакою запровадження в Україні міжнародного гуманітарного права стало створення у червні 1992 року єдиної в країні червонохресної служби розшуку, яка у співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, Міжнародною службою розшуку і Товариствами Червоного Хреста і Червоного Півмісяця більше ніж 50 країн світу безкоштовно здійснює практичні заходи щодо розшуку та з’ясування:

· долі членів роз’єднаних родин, коли зв’язок втрачено внаслідок збройних конфліктів, стихійного лиха, сучасних міграційних процесів чи інших надзвичайних ситуацій в світі та возз’єднання родин;

· документів часів Другої світової війни;

· стану військових поховань;

Забезпечує сімейне листування шляхом обміну Посланнями Червоного Хреста, коли звичайні канали зв’язку відсутні внаслідок збройних конфліктів або надзвичайних ситуацій.

Сприяє відновленню родинних та консульських зв’язків для мігрантів, біженців та шукачів притулку в Україні

За двадцять років роботи Служби розшуку завдяки плідній співпраціз державними архівами, міністерствами та іншими урядовими та недержавними організаціями накопичений цінний досвід розшукової роботи в Україні.

Оскільки більшість архівних матеріалів на громадян України, які постраждали внаслідок тоталітарного режиму і нацизму, не збереглися, або залишились за межами країни, пріоритетним завдання для Служби розшуку Товариства стало створення власного архіву. У повсякденній роботі використовуються сучасні технології розшуку, програмне забезпечення та кращий міжнародний досвід. Нині поіменна картотека нараховує більше ніж 281 тисячу інформаційних карток.

З часу створення Служби розшуку Товариства Червоного Хреста України отримано майже 709 тисяч звернень. В архіві Служби зберігаються більше ніж 182 тисячі завершених справ. 84 тисячі громадян отримали від Товариства Червоного Хреста України позитивний результат розшуку.

Понад 70% звернень пов’язані з наслідками Другої світової війни. Адже і нині в багатьох родинах ще жевріє надія відшукати батька чи сина, матір чи сестру, загублених у вирі війни.

За двадцять років існування Служби встановлено долі майже 8,3 тисяч осіб, більшість із яких з часу Другої світової війни не мало зв'язку зі своїми рідними. Знайдено більше 8,5 тисяч поховань часів Другої світової війни.

Конфлікти в різних регіонах світу і нині продовжують розлучати родини, несуть страждання, які намагається полегшити Служба розшуку Товариства. У такий спосіб понад 12 тисяч громадян як в Україні так і за її межами отримали звістку від своїх рідних – Послання Червоного Хреста.

В останні роки перед національними товариствами у всьому світі, і особливо в Європі, постала проблема надання допомоги в розшуку та відновленні родинних зв’язків новим вразливим категоріям громадян, таким як мігранти, біженці, шукачі притулку та постраждалі від торгівлі людьми.

У 2007 році Міжнародним рухом Червоного Хреста та Червоного Півмісяця було прийнято та затверджено представниками держав-учасниць Женевських конвенцій “Стратегію з відновлення родинних зв’язків 2008-2018”.

У співробітництві з Державною прикордонною службою і Державною міграційною службою, обласними міграційними службами, НДО партнерамиза фінансової підтримки МКЧХ і Данської Ради з питань біженців у 6 областях України здійснюються окремі Програми допомоги затриманим нерегулярним мігрантам та біженцям і шукачам притулку в Україні у відновленні родинних зв’язків.

Мета програм- поліпшення психологічного стану шляхом забезпечення регулярного телефонного спілкування з родиною та підтримки родинного листування за допомогою Послань Червоного Хреста.

Мігрантам, які перебувають у затриманні, також пропонується допомога у встановленні зв’язку з посольствами країн походження, що сприяє прискоренню ідентифікації особистості, скороченню термінів перебування у затриманні та поверненню на батьківщину.

За час виконання Програм близько 18 тисяч мігрантів скористалися сплаченими Червоним Хрестом телефонними картками для зв’язку з рідними в різних країнах світу.

Увідповідності до основоположних принципів Червонохресного Руху найбільш незахищеним мігрантам (жінки, діти, хворі) пропонуються доступні та ефективні послуги в дусі поваги до їхньої гідності. Потреби цієї категорії громадян забезпечуються засобами особистої гігієни, одягом, взуттям та ургентними медикаментами.

Важливою віхою в міжнародній діяльності Товариства і визнанням його досвіду в імплементації міжнародного гуманітарного права, проведенні розшуку та організації возз’єднання родин стало проведення Європейської міжнародної конференції з відновлення родинних зв’язків у Києві.

З року в рік вдосконалюється техніка розшуку, але основні принципи залишаються: терпіння, дбайливість та акуратність. Проте ніякі сучасні технології чи електронні картотеки не замінять людської інтуїції та наполегливої і скрупульозної роботи з інформацією. Тільки тоді пошук може привести до позитивного результату.

Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України, Міжнародний Комітет Червоного Хреста та служби розшуку національних товариств Червоного Хреста або Червоного Півмісяця складають унікальну Міжнародну Червонохресну мережу з відновлення родинних зв’язків, спільні зусилля якої надають людям непорушне та дорогоцінне право відновлювати і підтримувати зв’язок зі своїми рідними, право знати про долю близьких людей.

Докладнішу інформацію та роз‘яснення щодо процедури розшуку можна отримати

за тел./ факс.: (044) 235 – 10 96, E-mail: tsredcro@carrier.kiev.ua; rfl@redcross.org.ua

Прес-служба Товариства Червоного Хреста України

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"
Карта сайта