Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У жовтні заплановано проведення тижня енергоефективності

Мешканці Сєвєродонецька долучаться до акції «Тиждень енергоефективності».

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.11.2009 року №1425-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, на 2010-2011 роки» на загальнодержавному рівні у жовтні 2011 року заплановано проведення «Тижня енергоефективності».

Акція проводиться на початку опалювального сезону і має за мету сконцентрувати увагу місцевих органів виконавчої влади, ділових кіл та громадян до проблеми ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів. Долучитися до акції запрошуються і сєвєродончани.
Утепліть власне житло – обігрівайте дім, а не навколишній простір. Замініть вікна, утепліть двері та стіни. Установіть тепловідбивні екрани – стіна за радіатором може нагріватися до 50оС. Закріпіть поза радіатором тепловідбивні екрани з листа фольги, який буде відбивати тепло в приміщення та підвищить ефективність обігріву кімнати.

Заощаджуйте енергію – купуйте побутові прилади з найменшим рівнем енергоспоживання. Побутові прилади класу «А» або «А+» споживають на 30-50% менше електричної енергії від загального споживання електроенергії побутовими приладами класу «В». Виключайте всі електроприлади, які не використовуються, не залишайте їх у режимі очікування, бо при цьому вони споживають електроенергію. Це допоможе вам заощадити близько 100 грн. на рік.
Економте воду вдома. Пам’ятайте, що із крапаючого крану витікає 60 літрів води на добу або 1800-1860 літрів на місяць, а це близько 13 грн. Установіть прилади обліку води, щоб простежити за витратами.

Управління ЖКГ

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"