Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Славні сини України

11 і 12 жовтня бібліотекарями читальної зали міської бібліотеки для юнацтва ім. Й.Б. Курлата проведено етнографічне свято до Дня українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці.

Ніколи не виживе той народ,який сприймає трактування історії очима сусіда.

Фрідріх Ніцше

Неможливо знайти в минулому України інше явище, яке б так глибоко і різнопланово впливало на історичну долю всього українського народу,як козаччина. Саме тому козаччина заслуговує на те, щоб знати й поважати її.

Протягом тривалого часу козацтво було рушійною силою розвитку українського суспільства. Завдяки йому виникла глибока,суто національна за своїм змістом культура.

Козакам були притаманні лицарство, доблесть і звитяга, знання і бездоганне дотримання національних традицій і звичаїв. Ці якості потрібні нашому народові й сьогодні – у період створення дійсно української держави.

11 і 12 жовтня бібліотекарями читальної зали міської бібліотеки для юнацтва ім. Й.Б. Курлата Бібік І.М. і ЗабіркоТ.М. було проведено етнографічне свято до Дня українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці.

В нього увійшли: козацькі розваги(ігри, конкурси, рухливі ігри), історична виставка-панорама «Україна-козацька держава», зустріч біля пам'ятника українському козакові з представниками міських козачих осередків: заступником отамана Сєвєродонецького козачого полку ім. Б.Хмельницького, полковником українського козацтва В.І.Асєєвим і отаманом Сєвєродонецької паланки Союзу козацьких організацій України, генералом С.Л.Пруденко. У своїх виступах козаки розповіли про діяльність сучасних козацьких організацій, про необхідністьвиховувати у молоді глибокіпочуття патріотизму та гідності, високий рівень загальної й національної культури, любові до своєї Батьківщини. Зацікавила учнів екскурсія до Свято-Христоріздвяного Собору, де вони познайомилися з іконою Покрови Пресвятої Богородиці — покровителькою козацтва.

Ірина Бібік

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"