Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Засідання виконкому міської ради

Більше сорока питань було розглянуто на засіданні виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 11 жовтня.

Одне з рішень стосувалося поетапної подачі тепла на об’єкти охорони здоров’я, в дитячі дошкільні заклади і школи, на об’єкти житлового фонду, культури, об’єкти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. Керуючись чинним законодавством, у зв’язку зі зниженням температури зовнішнього повітря та початком опалювального сезону, виконком Сєвєродонецької міської ради вирішив: керівникам теплопостачальних підприємств міста (ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго») з 14 жовтня забезпечити поетапну подачу тепла, у першу чергу, на об’єкти охорони здоров’я, культури, в дитячі дошкільні заклади, школи, на об’єкти відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. З 15 жовтня – на об’єкти житлового фонду.

На засіданні також затверджено рішення про проведення міських заходів, присвячених 67-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Так, 28 жовтня об 11.30 відбудеться покладання квітів до братської могили радянських воїнів на меморіал Слави керівництвом міста, ветеранами Великої Вітчизняної війни та громадськістю міста. О 12.00 у КЗ «Сєвєродонецька міська публічна бібліотека» заплановано урочистості з нагоди цієї визначної дати. Протягом жовтня-листопада до 67-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у міських бібліотеках проводитимуться тематичні заходи, у навчальних закладах – уроки мужності, бесіди, лекції, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. У професійно-навчальних та вищих навчальних закладах міста проходитимуть читацькі та наукові конференції.

Також члени виконкому затвердили перелік адміністративних послуг, що надаються Сєвєродонецькою міською радою.

Інформація прес-служби Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"