Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Європейський Союз очима Луганських медіа

28 вересня 2011 в залі засідань Луганської облдержадміністрації відбувся Круглий стіл «Європейський Союз очима Луганських медіа» в рамках проекту «Демократія участі». Ініціатором виступила Луганська обласна громадська організація Бізнес-клуб «Європейський вибір» в партнерстві з Луганською обласною державною адміністрацією.

Мета заходу: обговорення питання ролі ЗМІ у формуванні європейських орієнтирів суспільства.

Відкрив Круглий стіл заступник Голови Луганської облдержадміністраціїЕдуард Лозовський, який розповів учасникам про розвиток співпраці Луганщини з країнами ЄС.

Посол з особливих доручень МЗС України Андрій Веселовський повідав про перспективи підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Богуслав Гертруда(І секретар Посольства Республіки Польща в Україні) поділився досвідом роботи польських ЗМІ в інформуванні мешканців напередодні вступу країни до ЄС.

Управляюча ЛОГО Бізнес-клуб «Європейський вибір» Галина Трякіна підкреслила про необхідність удосконалення інформаційно-просвітницької роботи в напрямку інформування мешканців Луганщини щодо перспектив входження України в Європейський Союз. Про необхідність командної роботи представників органів влади та громадських організацій в цьому напрямку. Настав час створення в Україні єдиного інформаційно-просвітницького Центру ЄС, тому що при відсутності необхідної інформації, на референдумі, який обов’язково пройде перед вступом України до ЄС, українські громадяни не зможуть об’єктивно відповісти на питання: чи хочуть вони насправді, щоб їх країна стала частиною Євросоюзу? І в цьому велика роль покладена на українські засоби масової інформації.

Про конкретні приклади допомоги ЄС у реалізації проектів розвитку громади у Луганській області розповіла координатор проекту «ЄС-ПРООН» «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Ганна Борова.

В дискусійному спілкуванні приймав участь й спеціально запрошений гість – представник Люблінського Воєводства Єжи Тріка, який вже не один рік підтримує тісний зв'язок з Бізнес-клубом.

Наступники кроками реалізації проекту «Демократія участі» стане традиційне святкування Міжнародного Дня Молодіжної демократії та Всесвітнього Дня Волонтера.

Пріоритетним завданням проекту є виховання позитивного ставлення населення до процесів європейської інтеграції, залучення до партнерської діяльності тих учасників проекту, які поділяють демократичні цінності та налаштовані на плідну співпрацю.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"