Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Книжковий дім – бібліотека

Є багато див на землі, створених людиною. «Книжка, можливо, найбільш складне і велике чудо з усіх чудес, створених людством на шляху до його щастя», – писав Максим Рильський. Тому зовсім не випадково у рік тисячоліття літочислення і книгодрукування Президент України своїм Указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек.

Майбутнє кожної країни визначається не розміром території або потужністю розвитку промисловості, а співвідношенням духовності, інтелектуальної могутності, творчим потенціалом суспільних систем, здатних освоїти нові знання, технологічні нововведення, творчо думати, виробляти конструктивні рішення, що ведуть до прогресу.

І саме бібліотеки споконвіку були документальною пам’яттю людства, центрами духовності, книжковим відображенням усіх явищ світового життя.
Для міської публічної бібліотеки в цьому році свято подвійне. 16 грудня ми відзначаємо своє 50-річчя. А ювілей – це добра нагода підбити підсумки зробленого, дати оцінку сьогоденню і зазирнути в майбутнє.

У далекому 1961 році у нашому місті з’явилась перша бібліотека, для фондів якої було виділено 1000 рублів. На ці кошти придбали 1070 примірників книг, а також оформили передплату періодичних видань на 1962 рік. Була вона маленькою за площею, всього 50 квадратних метрів і по штату – два бібліотекарі. Розташувався книжковий дім на вулиці Польовій, зараз – проспект Хіміків.

До 1985 року незмінним директором бібліотеки була випускниця Харківського інституту культури Аза Володимирівна Нестерова. Саме вона прийняла на роботу молодих бібліотекарів, як тоді казали «молодих фахівців», Зою Петрівну Мироненко і Тамару Сергіївну Голованову – вони прийшли сюди в різний час і працюють тут вже по тридцять років. За характером Аза Володимирівна була творцем. В цьому пощастило і нашим читачам, і бібліотекарям. Вона домоглася багато чого: незабаром, у 1964 році, у бібліотеки з’явилося гарне приміщення, постійно зростали книжкові фонди, збільшувався штат співробітників.

22 жовтня 2009 року рішенням сесії Сєвєродонецької міської ради №3490 створено комунальну установу «Сєвєродонецька міська публічна бібліотека» шляхом виділення з відділу культури Сєвєродонецької міськради його структурного підрозділу «Центральна міська бібліотека для дорослих».

На сьогодні бібліотечний фонд Сєвєродонецької міської публічної бібліотеки становить близько 162 тисяч примірників книг, 120 найменувань періодичних видань. У бібліотеці діють: абонемент, читальний зал, відділи бібліографії, мистецтв, періодичних видань, інформаційно-комп’ютерних послуг, комплектації і обробки літератури. Для активної роботи з читачами, популяризації культури читання серед городян, для покращення якості надання електронних послуг цього року наша бібліотека розробила свій сайт http://lib-sed.at.ua.

Колектив бібліотеки молодий, дружний, повний творчих сил. Очолює його Наталія Анатоліївна Чуйкова. Незважаючи на економічні труднощі, він сповнений бажання допомагати своїм читачам, як і робив це протягом всього існування бібліотеки.

У нас організовуються книжкові виставки, масові заходи до різних свят та ювілейних дат, виставки художників, як досвідчених, так і зовсім юних, майстрів декоративно-прикладного мистецтва. У бібліотеці можна цікаво та корисно провести свій вільний час.
З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вітаємо всіх колег і бажаємо їм творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів в нашій благородній справі!

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"