Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Рух маршруток тимчасово буде змінено

Більше сорока питань було розглянуто на засіданні виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, що відбулося 27 вересня. По них затверджені відповідні рішення.

На порядку денному засідання стояли питання щодо плану роботи виконавчих органів міськради на четвертий квартал поточного року та плану заходів Координаційної ради з питань захисту прав споживачів з жовтня по грудень 2011 року, перерозподілу видатків бюджету, затвердження складу Міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення і міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Також розглянуто питання щодо оформлення права власності та встановлення режиму роботи деяких об’єктів, захисту прав малолітніх, реєстрацію громадських організацій, надання дозволів КП «Житлосервісам» на перепланування кімнат у гуртожитках тощо.

Одне з рішень стосувалося тимчасового обмеження руху автобусів загального користування маршрутів №102/12 та №101. Зокрема, у зв’язку з продовженням капітального ремонту каналізаційного колектора в районі Льодового Палацу спорту буде тимчасово перекрито рух автотранспорту на ділянках автошляху по пр. Радянському та вул. Маяковській. Ділянка автошляху по пр. Радянському – від вул. Науки до вул. Маяковського – буде використана у двосторонньому русі.

Члени виконкому також затвердили рішення про встановлення тарифу на надання послуг з перегляду матчів Чемпіонату України з волейболу 2011/2012 років серед жіночих команд суперліги та вищої ліги у Льодовому Палаці спорту. Так, з першого жовтня поточного року тариф становитиме шість гривень.

За матеріалами Офіційного сайту Сєвєродонецької міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"