Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Урочисто відсвяткували 70-річчя партизанського руху у Сєвєродонецьку

Ініціаторами проведення ювілейного заходу стали Сєвєродонецька міська рада, міська рада ветеранів за підтримки благодійного фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього». Основні події відбулися у міському Палаці культури, куди було запрошено учасників партизанського руху, ветеранів війни та праці, а також молодь міста.

Привітати тих, хто у суворі воєнні роки піднявся на окупованій ворогом території, щоб чинити йому опір, до великого залу міського Палацу прийшли перший заступник міського голови С.М. Дядик, заступник міського голови П.Г. Чернишин, секретар ради А.А. Гавриленко та директор благодійного фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього» В.М. Гладков, представники молодіжного руху міста.

«Сьогодні ми шануємо і водночас пишаємося людьми, які, перебуваючи в тилу ворога, ризикуючи власним життям, піднімалися на захист своєї Вітчизни, – підкреслив у вітальній промові С.М. Дядик. – На жаль, час викреслює зі списку живих учасників цього героїчно-патріотичного руху. Зараз у нашому місті таких людей залишилося п’ятеро: Лариса Борисівна Полницька, Катерина Олександрівна Лозова, Петро Кирилович Коломієць, Леонід Миколайович Волков і Марина Іванівна Остапенко-Кропивна.

Від імені міського голови В.В. Казакова вітаю їх з Днем партизанської слави, бажаю міцного здоров’я, душевної рівноваги і дозвольте вручити квіти та цінні подарунки. А зараз приємна новина. Всі ми знаємо голову міської ради ветеранів Леоніда Миколайовича Волкова. Його нагороджено високою державною нагородою орденом «За мужність» третього ступеня. Як говориться, нагорода знайшла свого героя, що цілком справедливо. Під час окупації нашої області. Леонід Миколайович, тоді 8-річний хлопчисько, виконував завдання партизанського загону, що діяв у лісах Кремінщини. Тому разом з воєнним комісаром міста О.В. Чехутою дозвольте вручити йому цю нагороду».

А от інша винуватиця цих вшанувань Л.Б. Полницька у воєнні часи була не тільки членом партизанського загону, а й наостанок стала його командиром. До речі, вже під час приватної співбесіди ветеранів з керівництвом міста саме вона запропонувала вшанувати пам’ять та відкрити меморіальну дошку на території колишнього піонерського табору «Лісова Дача», де діяла спецшкола – центр з підготовки підпільників та партизанів. Тут, до речі, пройшла підготовку і Герой Радянського Союзу, член підпільного загону «Молода гвардія» Л. Шевцова. Пропозицію було підтримано.

Не менш теплими словами вітав колишніх партизанів та ветеранів директор благодійного фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього» В.М. Гладков. Від імені Народного депутата України Олексія Петровича Кунченка він вручив винуватцям цього зворушливого свята іменні грошові винагороди.

Атмосферу свята підтримували учасники художньої самодіяльності МПК, артисти міського драматичного театру та представники молодіжного руху Сєвєродонецька.
Під час урочистостей, присвячених Дню партизанської слави, кільком ветеранам – членам міської ради ветеранів, а саме В.С. Мацаєву, С.Х. Царапорі та В.І. Козодоєву, від імені Сєвєродонецької міської ради та міського осередку Партії регіонів було вручено вітальні грамоти та подяки.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"