Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Нові знання та навички членам громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді

21-22 вересня 2011 року в конференц-залі Сєвєродонецької агенції розвитку громади для членів громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді відбулися два перших тренінгових модуля з циклу навчальної програми, яка впроваджується в рамках проекту «Підсилення впливу громадської ради через підвищення професіоналізму її членів».

Проект реалізується Сєвєродонецькою агенцією розвитку громади за підтримки програми "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного фонду “Відродження”.

Широкі кола громадськості сьогодні усвідомлюють, що питання формування системи зовнішнього громадського контролю, прозорості рішень, необхідності незалежних громадських експертиз та підзвітності влади громадськості є досить актуальними. Розвиток взаємовигідної співпраці влади та громадськості, врахування інтересів суспільства при підготовці та ухваленні владних рішень стає можливим завдяки такому механізму співпраці як громадські ради.

11 лютого 2011 року була створена громадська рада при Сєвєродонецькій міській раді. Громадська рада була створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». До складу громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді увійшло 31 представник інститутів громадянського суспільства. Всі члени громадської ради поважні та гідні особистості, які висловлюють готовність до плідної спільної діяльності. Проте, переважну кількість членів громадської ради становлять представники ІГС, які не мають відповідної теоретичної підготовки та практичного досвіду роботи в таких об’єднаннях. Це стає суттєвим ризиком перетворення роботи громадської ради на формальність. Запорукою ефективного впливу Громадської ради на участь в управлінні державними справами є професійна підготовка членів ради.

25 осіб, з числа діючих членів громадської ради, а також з числа громадських активістів, які можуть будь залучені в якості експертів до її діяльності, мали нагоду на протязі двох днів ознайомитись з базовими принципами, завданнями та методами діяльності громадських дорадчих органів та опанувати конкретний механізм громадської дії – антикорупційну громадську експертизу.

В якості тренера була запрошена віце-президент творчого об’єднання «ТОРО» Алла Волошина, яка є одним з найвідоміших в Україні фахівців з діяльності консультативно-дорадчих органів та проведення громадського моніторингу. Більше 80% учасників тренінгу (20 осіб) в оціночних анкетах зазначили, що планують використовувати отриманні знання під час поточної діяльності в якості членів громадської ради.

Сєвєродонецька агенція розвитку громади сподівається на підвищення професійного рівня членів громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді, що стане гідною платформою для посилення її впливу на вироблення та реалізацію державної політики на місцевому рівні.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"