Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Обрані переможці XIIІ обласного фестивалю дитячої преси «Золотий диктофон»

29 квітня 2013 року у телестудії Луганської обласної телерадіокомпанії відбулося підведення підсумків XIIІ обласного фестивалю дитячої преси «Золотий диктофон».

Організаторами фестивалю виступили: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності, Луганський обласний благодійний фонд підтримки регіональних ініціатив «Благовіст», Луганський обласний центр розвитку дитячого руху «Лугарі».

Фестиваль «Золотий диктофон» є щорічним обласним конкурсом видань дитячої преси. До участі у конкурсі долучилися колективи редакцій періодичних друкованих шкільних та професійних видань, телевізійних та радіомовних програм, творчі колективи розробників шкільних сайтів та окремі автори Луганської області віком до 18 років.

У 2013 році у Фестивалі взяли участь 255 конкурсантів, які надіслали роботи на оцінювання за 7 номінаціями: «Газета ІІІ тисячоліття» - конкурс дитячих періодичних видань; «Надія нової преси» - конкурс юних журналістів; «Перші блискавки» - конкурс окремих публікацій дітей віком до десяти років; «Маленький шедевр» - конкурс окремих публікацій дітей віком від десяти років; «Луганщина – пісня моя» - конкурс окремих публікацій, присвячених 75-річчю створення Луганської області; «Магічний екран» - конкурс окремих дитячих телепрограм або рубрик; «Веб-сайт» - конкурс електронних версій дитячих видань та шкільних сайтів. В цьому році до Фестивалю приєдналася ще одна номінація – дитячий фотоконкурс «В об’єктиві», в якому діти зображували малу Батьківщину – Луганщину.

Переможців визначило компетентне журі - керівники підприємств інформаційної сфери та професійні фотографи. За І-ІІІ місця по кожній номінації учасники були нагороджені цінними подарунками та дипломами від ЛОЦРДР «Лугарі» та ЛОБФПРІ «Благовіст».
Нагородження переможців Фестивалю відбулося на телестудії у форматі ток-шоу. Учасники розповіли про свою творчість, свої натхнення, труднощі, що виникали під час створення робіт і висловили подяку керівникам та рідним за підтримку і допомогу у досягненні високих результатів. Після телепередачі діти відвідали Луганську обласну типографію, де було проведено екскурсію по газетній справі співробітниками організації.
Обласний фестиваль дитячої преси «Золотий диктофон» надає дітям можливість вільно висловлювати свої погляди, забезпечує права підростаючого покоління на вільний доступ до інформації, обмін ідеями та досвідом дитячих редакцій, залучає дітей та підлітків до літературної, журналістської, видавничої діяльності, підвищує рівень їх професійної зорієнтованості.

Переможці:

Номінація: «Газета ІІІ тисячоліття»
І місце - Луганська КЗ ЛНВК № 59 (дитячий колектив);
ІІ місце - Бараниківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кремінського р-ну (дитячий колектив);
ІІІ місце - Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №31 м.Красний Луч (дитячий колектив);

Номінація: «Газета ІІІ тисячоліття»
Окремо відзначені журі:
Луганський ліцей іноземних мов (дитячий колектив);
Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей (дитячий колектив);

Номінація: «Надія нової преси»

І місце – Гайдидей Аліна КЗ «НВК Сватівська ЗОШ І ст.. – гімназія»
ІІ місце – Бардецька Анастасія Луганського ліцею іноземних мов
ІІІ місце – Мартинова Оксана Новоайдарської школи-гімназії

Номінація: «Маленький шедевр»
І – Ковальова Катерина Новопсковської газопроводської ЗОШ І – ІІІ ст..
ІІ – Худишина Анна Ровеньківський будинок творчості дітей та юнацтва
ІІІ – Никиточкин Герман Орджонікідзевська ЗШ І – ІІІ ст.. Краснодонського р-ну

Номінація: «Луганщина – пісня моя…»
І - Табачна Аліна КЗ «ЛНВКСШ І ступеню – гімназія №60» м.Луганська
ІІ - Сидоренко Аліса Рубіжанського обласного навчально – реабілітаційного Центру
ІІІ – Лопатіна Анастасія МІА «ЮН – ПРЕС», Новопсковського БДЮТ

Номінація: «Перші блискавки»
І – Кравцова Еліна МІА «ЮН – ПРЕС», Новопсковського БДЮТ
ІІ – Скиртач Олексій КЗ «НВК Сватівська ЗОШ I ст. - гімназія»
ІІІ - Шведченко Анна Рубіжанської загальноосвітньї школи №9

Номінація: «Магічний екран»
І – Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості спільно з Сєвєродонецькой телерадіокомпанієй (дитячий колектив);
ІІ – Луганська спеціалізована школа I-III ступенів №54
ІІІ – Краснолуцький Палац творчості дітей та юнацтва (дитячий колектив);

Номінація: «Веб-сайт»
І – Луганський медико - біологічний ліцей (дитячий колектив);
ІІ – Краснолуцька ЗОШ I-III ст. №20 (дитячий колектив);
ІІІ – КЗ «ЛСШ I-III ст. №8» м.Лисичанськ (дитячий колектив);

Номінація: «В об’єктиві» (Фотоконкурс)

І- Косяков Ігор -м. Свердловськ;
ІІ- Сухотеріна Єва - Краснодонський р – н;
ІІІ- Прусакова Карина - м. Первомаїськ;
ІV- Вахітов Данило - м. Молодогвардійськ;
V- Сухно Богдана - м. Свердловськ;
VI- Корчагіна Наталія - м. Краснодон.

Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки,
молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"